Ансамбъл „Пирин“ превърна празника на Белица в незабравимо преживяване  

23 септември 2025 15:46   1607 прочита


Белица отбеляза с гордост  празника на града. Вечерта се превърна в истински празник на българщината с грандиозния концерт-спектакъл „България – това съм аз“, където сцената бе озарена от неподражаемия Ансамбъл „Пирин“. 

Този ансамбъл легенда, този символ на родното изкуство, докосна сърцата и развълнува  публиката 

Пред стотици жители и гости на Белица, под откритото небе, Ансамбъл „Пирин“ поднесе пъстър букет от песни и танци, които носеха силата на земята и величието на българските корени. 

Това бе вечер,  която ще остане завинаги в сърцата на всички беличани и техните гости. 


Още от: Общество

Принтирай статия
0 коментара


Вашият коментар

ВАЖНО! Правила за публикуване на коментар
Име
Коментар