Ансамбъл „Пирин“ превърна празника на Белица в незабравимо преживяване
23
септември
2025
15:46
1607 прочита
1607 прочитаБелица отбеляза с гордост празника на града. Вечерта се превърна в истински празник на българщината с грандиозния концерт-спектакъл „България – това съм аз“, където сцената бе озарена от неподражаемия Ансамбъл „Пирин“.
Този ансамбъл легенда, този символ на родното изкуство, докосна сърцата и развълнува публиката
Пред стотици жители и гости на Белица, под откритото небе, Ансамбъл „Пирин“ поднесе пъстър букет от песни и танци, които носеха силата на земята и величието на българските корени.
Това бе вечер, която ще остане завинаги в сърцата на всички беличани и техните гости.








4
Нарушението, на която и да е точка от горните правила ще се смята за основание коментарът да бъде скрит. При системно нарушаване на правилата достъпът на потребителя ще бъде органичен.